چراغ خیابانی

چراغ خیابانی


به تازگی شاهد استفاده از لامپ های خورشیدی، ال ای دی، اس ام دی و لامپ های کم مصرف در قالب چراغ برق خیابانی در معابر هستیم. این چراغ ها با توجه به افزایش سطح پیشرفتگی و به اقتضای استفاده از تکنولوژی های نوین در تولید آن ها دارای مصرف برق بهینه تری هستند و منجر به کاهش مصرف انرژی می شوند.


چراغ برق خیابانی دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد. لامپ های تنگستنی، جیوه ای، ال ای دی و متال هالید از جمله این موارد هستند. از چراغ های پارکی و چراغ های قابل نصب در معابر و محله ها گرفته تا چراغ برق های خورشیدی و پایه ای که انواع آن ها را در فضاهای شهری و بین شهری نصب می کنند همگی جزو انواع چراغ خیابانی می باشند.


انواع چراغ برق خیابانی دارای طراحی های مختلفی هستند. رویکرد جدید شهرسازی به سبک مدرن طراحان را بر این داشته تا انواع چراغ برق خیابانی را در طرح های مدرن به تولید برسانند هر چند که طراحی های کلاسیک همچنان به قوت خود باقیست.خرید چراغ برق خیابانی


یکی از مشکلات عمده در چراغ برق خیابانی سنتی، تولید بیش از حد گرما بود. این چالش در چراغ برق ال ای دی به شکل قابل توجهی حل شده است. این چراغ ها مانند چراغ های سنتی حشرات را به خود جذب نمی کنند بنابراین فضایی سالم و عاری از حشرات موذی در معابر به ارمغان خواهد آمد. با خرید چراغ برق خیابانی می توان تجربه یک روشنایی دلپذیر و عاری از هر گونه خیره کنندگی آزاردهنده را داشت.


در بین انواع چراغ ، چراغ برق خیابانی ال ای دی دارای کیفیت نور عالی، مصرف برق بهینه و طول عمر ایده آلی می باشد. این چراغ ها دارای بازتاب نور فوق العاده ای هستند و مانع از هدررفت انرژی می شوند.


این چراغ ها قادر به ایجاد روشنایی در شعاع وسیعی از اطراف خود می باشند و از طرفی در زمان روشنایی گاز سمی از خود متصاعد نمی کنند بنابراین به نوعی سازگار با محیط زیست می باشند. با این حال در خرید چراغ برق خیابانی فاکتورهای مهم زیادی دخیل است. توصیه ما به شما خرید چراغ برقی خیابانی از مجموعه روشنایی پارس الکتریک می باشد چرا که تنوع بی نظیری از قیمت و کیفیت چراغ برقی را در آن شاهده خواهید بود.


چراغ برق خیابانی با توجه به نوع معبر و نوع خیابان و کاربرد آن انتخاب می شود. بنابراین در خرید چراغ برقی خیابانی باید به فضاسازی شهری و همچنین نوع اقلیم و آب و هوای منطقه توجه داشت. اگر آب و هوای منطقه شرجی و مرطوب است یقینا باید اقدام به خرید چراغ برقی خیابانی با قابلیت مقاومت در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی و خوردگی شود.


توصیه می شود که در خرید چراغ برق خیابانی به شدت و شعاع نورپردازی چراغ، نوع کاربرد چراغ، سازگاری با محیط زیست، شرایط آب و هوایی منطقه، راندمان نوری و کیفیت تولید آن توجه شود چرا که این موارد بر طول عمر چراغ برقی خیابانی موثر خواهند بود.


خرید چراغ برق خیابانی ال ای دی بی شک شهرها را به سمت هوشمندسازی و توسعه تکنولوژی شهری سوق می دهد. این چراغ ها مصرف برق بهینه ای دارند و به دلیل عدم تولید ترکیبات سمی انتخابی عالی برای حفظ سلامت انسان ها محیط زیست هستند. قیمت چراغ خیابانی اس ام دی


چراغ های خیابانی قیمت های متنوعی دارند. چراغ خیابانی اس ام دی نیز فارغ از این داستان نیست. قیمت چراغ خیابانی اس ام دی متاثر از پارامترهای مختلف می تواند متغیر باشد.


به عنوان مثال بالا بودن کیفیت تولید و کمک به بهینه سازی مصرف انرژی با بهره گیری از فناوری های تولید نوین و پیشرفته منجر به این شده تا قیمت چراغ خیابانی اس ام دی نسبت به چراغ های خیابانی سی او بیکه بسیار پر مصرف هستند بیشتر باشد.


این چراغ ها دارای بهره وری مصرف هستند بدان معنا که تنها با یک بار پرداخت هزینه خرید می توانید صرفه اقتصادی بلندمدتی را از آن ها شاهد باشید. به طور کلی می توان قیمت چراغ خیابانی اس ام دی را متاثر از پارامترهایی چون کیفیت تولید، برند، کشور سازنده، توان مصرفی، دمای رنگ، درجه حفاظت یا IP، ضریب توان، جنس و پوشش بدنه، روش ساخت، وزن و ابعاد، شار نوری، بهره وری نوری و همچنین فاکتورهای اقتصادی روز دانست.


به دلیل نوسانات قیمت ها توصیه می شود که حتما قبل از خرید چراغ خیابانی اس ام دی، قیمت ها را به صورت روزانه از طریق مجموعه روشنایی پارس الکتریک استعلام نمایید. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *